Hlavná stránka
Úvahy
Prečítajte si naše Úvahy.
Vaše reakcie, pripomienky a nápady radi privítame na našej e-mailovej adrese info@stastniludia.sk
Strach
A máme ho tu opäť. Strach z niečoho neznámeho. Prečo je vlastne tak častou témou? 
 
Naša myseľ ho miluje. Prežíva vtedy hody :) Namaľuje nám také príbehy, aké by sme niekedy ani v najlepších hororoch nenašli...
 
Prežila som to teraz so svojím dieťaťom. Po ťažkom úraze sme po ceste do nemconice diskutovali o strachu. Strach..
 Viac 
Sklamanie
Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo bývame sklamaní?

Príčinou sú naše očakávania. Vždy, keď niečo robíme, s niekým sa stretávame, rozprávame, pracujeme, máme určité očakávania. O niektorých hovoríme nahlas a o niektorých ani sami nevieme. Vychádzajú z nášho podvedomia na základe toho, čo sme v živote prežili, ako sme boli vychovávaní a aké presve..
 Viac 
Strach zo zmeny
Tento strach pozná každý človek. Sprevádza nás takmer každodenne. Pre niekoho len zmena autobusu alebo parkovacieho miesta môže znamenať veľký stres.
 
Uskutočniť zmenu vo svojom živote, takú, ktorá znamená koniec niečoho, aj keď koniec týrania, vyžaduje obrovskú odvahu. Odvahu vstúpiť na pole neorané... Preto toľko ľudí zotrváva tam, kde sú, aj keď n..
 Viac 
Závoj dokonalosti
Na poslednom sedení sme otvorili tému ne- / dokonalosti.
 
Niektorí z nás sa snažia za každých okolností vyzerať pred druhými dobre. S každým túžia vychádzať, záleží im na tom, aby boli spoľahliví, zásadoví, spravodliví, vždy dodržali slovo... Vytvárajú okolo seba závoj dokonalosti, ktorí ich stojí priveľa energie. 
 
A preč..
 Viac